نکاتی که قبل از فروش خانه باید بدانید !

فروش خانه

فروش خانه

برای فروش خانه، می توان به مشاوران املاک مراجعه کرد و یا آگهی در سایت های خرید و فروش خانه گذاشت. در این زمان که نیاز به پول داشته باشید، هر تماس برای خرید می تواند شما را هیجان زده کند که سریعا شما را پای معامله بکشاند. اما نکته ی مهم این است که در وهله ی اول قیمت ملک خود را به خوبی ارزیابی کرده باشید. در این زمینه می توانید از نظر کارشناسان املاک استفاده نمایید.
داشتن اطلاعات در فروش خانه بسیار مهم است. یکی از مواردی که می تواند در فروش سریع تر خانه ی شما موثر باشد، نور و جلوه دادن به خانه است. در این راستا پنجره ها را به خوبی تمیز کنید، دیوار ها را رنگ آمیزی کنید و یا کاغذ دیواری تازه نمایید. از لامپ های پر نور در اتاق خواب ها استفاده کنید. زیرا برای مشتری نور و روشنایی در اولویت خرید قرار دارد.

خریداران تمایل چندانی به تعمیرات برای خانه ی تازه خریداری شده را ندارند. پس بهتر است قبل از اینکه خانه ی خود را برای فروش آگهی کنید، تعمیراتی مانند تعویض دستگیره ها، کابینت ها، شیرآلات و کلید پریز ها را انجام دهید.
معاملات هزینه هایی برای شما دارد، از جمله هزینه مالیات و حق کمیسیون املاک. در معامله ی خرید و فروش، با خریدار رفتار محترمانه داشته باشید اما خیلی صمیمی نشوید در غیر این صورت خریدار به قصد شما از فروش ملک شک می کند و فکر می کند قصدتان کلاه گذاشتن است.

فروش خانه
شما میتوانید مشاورین املاک کارا را در شیپور نیز دنبال کنید.

در زمان بازدید خریدار از خانه، بهتر است نظافت را رعایت فرمایید. گرد و غبار روی وسایل، بوی بد سرویس بهداشتی، چکه کردن شیر آب و ظرف شویی خراب که پر از ظروف کثیف است، وجهه خوبی ندارد.
امکانات ملک خود را به طور کامل برای خریدار شرح دهید. برای مثال فاصله ملک خود تا ایستگاه مترو و بی آرتی، فاصله آپارتمان تا مرکز تره بار، نانوایی، مدرسه و سایر امکانات رفاهی.
نکته ی آخر در امر فروش خانه، توجه نمایید که قبل از پیدا کردن خانه مناسب هرگز عجله نکنید و خانه را نفروشید.

مشاورین املاک کارا در جهت ارائه بهترین مشاوره ها در زمینه خرید و فروش املاک به شما. با ما در تماس باشید.

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*